Результати Запитання Склад Свідчення Ціни Гарантія
           
 
 

VigRX Plus™ FAQ

Яка різниця між VigRX ™ та VigRX Plus™?

Оригінальна формула VigRX не включає Біоперин, Трібулус та Даміана. Протягом багатьох років Даміана і Трубулус успішно використовувались для підвищення лібідо. Біоперин допомагає всім іншим інгрідієнтам краще працювати. Тому ми додали ці інгрідієнти до складу і отримали найкращий на ринку продукт для збільшення пенісу.

Де виробляють VigRX Plus?

VigRX Plus, який ви можете замовити у нашому інтернет магазині, виробляється в США. Наша компанія являється ексклюзивним дистриб’ютором даної продукції в Україні, тому замовляючи VigRX Plus на даному сайті, ви можете бути впевнені, що отримаєте оригінальний американський продукт, а не дешеву підробку, що може нашкодити вашому організму.

Як розрізнити підробку VigRX Plus?

Нажаль, людині, яка не пов’язана з даною продукцією буде дуже важко розрізнити підробку. На сьогоднішньому ринку продається, мабуть, 99% підробок. Проте і упаковка і самі таблетки дуже схожі на оригінал. Тому недобросовісні продавці, часто божаться, що вони продають оригінальний американський продукт, але насправді, за велику ціну продають дешеву підробку. Перше, що вас повинно насторожити - це ціна. Не може VigRX Plus у виробника в Америці коштувати 77 долларів США, а в Україні дешевше. Також кожна упаковка VigRX Plus має свій власний реєстраційний номер. Якщо ви наберете цей номер на сайті виробника vigrxplus.com система покаже оригінальний це продукт чи ні. Хоча, як нас сповіщають останнім часом, дані реєстраційні номери (наліпки) уже також почали підробляти. Не будьте обманутими, ви не економите кошти, а навпаки. Наша компанія «Пленет ОС (Україна)» являється ексклюзивним дистриб’ютором даної продукції в Україні, це означає, що лише ми маємо офіційне право продажу даного товару в Україні, і лише ми розподіляємо товар серед українських дистриб’юторів. Тому, перед тим ніж замовити VigRX Plus в іншому інтернет магазині, не полінуйтесь, подзвоніть нам і запитайте чи є дійсно цей магазин нашим дистриб’ютором. Не варто рискувати! Замовляйте VigRX Plus у нас і ви 100% отримаєте оригінальний американський продукт, найвищої якості, із всесвітнім визнанням.

Чому VigRX Plus™ так добре діє?

VigRX Plus™ має в своєму складі 5 міліграм Біоперину, медично доведено що він допомогає швидше та краще діяти іншим речовинам. Саме тому цей продукт є дуже ефективним і таким що діє найшвидше.

Чи можуть виникнути побічні ефекти?

Ні. VigRX Plus™ відпускається без рецепту і безпечен для Вашого здоров`я.

На скільки довго його необхідно вживати, щоб побачити результат?

Місяць Перший
Першу зміну, що ви побачите та відчуєте, це більш подовжена ерекція. Ви також почнете відмічати збільшення пенісу в обхваті.

Місяць Другий
Все стає набагато цікавіше. Ви побачите більш суттєві зміни в зовнішньому вигляді пенісу. побачивши себе у дзеркалі ви безумовно будете здивовані. Також ви будуте відмічати подальше підвищення своєї сексуальної витривалості.

Місяць Три і Далі
В ерагованому стані Ваш пеніс виглядає та відчувається більш твердим та сильним ніж Ви коли небудь могли собі уявити.

Яка різниця між віагрою і VigRX Plus™?

VigRX Plus™ і Віагра – це два повністю різних продукту. Віагра допомагає досягнути ерекції та діє юлизько 30-45 хвилин, також вона не є натуральним продуктом та має негативні побічні дії. VigRX Plus™ - абсолютно натуральний засіб. Він не має побічних ефектів. Він потребує деякого часу щоб потрапити до Вашої системи і має чітко зазначену програму дії.

Яку дозу необхідно вживати?

Ми рекомендуємо вживати по одній капсулі двічі на день, як біологічно активну добавку. Найкраще вживати капсули під час їжі, так вони швидше потраплять до Вашого організму. VigRX Plus™ повністю натуральний і повністю безпечний. Ви можете вживати одну капсулу зранку і одну ввечорі, або ж одразу дві капсули на добу.

Кому необхідно вживати VigRX Plus™ ?

Всі чоловіки можуть приймати VigRX Plus™ якщо вони бажають підвищити своє сексуальне задоволення з рослинною формулою, що дійсно є дуже ефективною.

Це правда, що існує деяка відмінність в розмірах пенісу між білими чоловіками та афро-американцями, який розмір пенісу є середнім?

Одним з найкращих дослідів розмірів статевого члена являються Звіти Кінсі. В даній роботі стверджується, що середній розмір пенісу для білої раси населення складає 15,7 см в довжину та 9,4 см в обхваті, а для негроїдної раси – 15,9 см. В довжину та 9,6 см в обхваті. В цілому різниця в розмірах мінімальна, щоб не сказати не суттєва, і цей факт справедливий по всьому світові.

Яку гарантію я отримаю?

Ми повністю впевнені, що ви будете абсолютно задоволені нашим продуктом. Як Ви знаєте, початкову дію нашого препарату ви побачите за декілька тижднів, сожливо 4-5 тижднів – ми повертаємо повну суму коштів протягом 60 діб. Тому у Вас є шанс спробувати наш продукт і якщо ви не будете задоволені. Ми повернемо Ваші кошти. Якщо Ви купили більше 2 упакувань, ми просимо надіслати нам 2 пустих упакувння і решту.

 

 
 


Увага: з грудня 2012 року вся продукція VigRX Plus має код оригінальності, який указано на коробці (дивись на малюнок зверху). Звертаємо Вашу увагу на те, що кожна коробка має свій власний код оригінальності! Щоб перевірити оригінальність продукції, достатньо зайти на сайт виробника: www.vigrxplus.com та ввести цей номер у спеціальну графу. Сайт покаже оригінальна це продукція чи ні! Замовив продукцію на даному сайті, або в інтернет магазині www.mysexhealth.com.ua Ви можете бути впевнені, що отримаєте безпечний, оригінальний та якісний продукт, у самий короткий термін.


разработка сайта: maxprojects.net