Результати Запитання Склад Свідчення Ціни Гарантія
           
 
 

Дізнайтесь чи оригінальний у Вас VigRX Plus™

Дуже багато людей схвально висловлюються стосовно VigRX Plus®, але напри великий жаль, ми все частіше зустрічаємо підробки.

До чого тільки не вдаються нечисті на руку продавці: підвищують вартість товару до вартості оригінальної продукції, прикриваються нашими сертифікатами, які жодним чином до них не відносяться, запевняють покупців у тому, що у них оригінальна продукція… і таким чином продають дешеву підробку, яка може нашкодити Вашому організму. Компанія виробник, для того, щоб уберегти своїх клієнтів від підробок ввела код оригінальності. Кожна упаковка, зараз має власний номер, який можливо вбити на сайті виробника і впевнитися оригінальна у Вас продукція чи ні.

Проте, нажаль все частіше, до нас надходять скарги на те, що нечисті на руку продавці навчились обходити і цю проблему. Навіть упаковка з наклейкою (кодом оригінальності) може бути підробкою.

Тому ми переконливо просимо Вас не довіряти словам, а замовляйте даний продукт на нашому сайті, де пропонується виключно оригінальна продукція. Якість та оригінальність продукції підтверджується сертифікатом сан гігієни України. Всі наші клієнти знають, що ми завжди пропонували, пропонуємо та будемо пропонувати виключно оригінальну продукцію, проте якщо Ви все ж таки сумніваєтесь, будь ласка зверніться з цим питанням безпосередньо до виробника, там Вам особисто підтвердять, що ми являємось їх офіційними дистриб’юторами. Крім того, по Вашому бажанню, ми можемо вислати Вам копію сертифікату, підтверджену мокрою печаткою нашої компанії (яка вказана у сертифікаті сан гігієни України)б з підписом (для Ваші ПІБ), а от чи зможуть це зробити продавці підробок? Звісно ні!

Є факт, яким ми пишаємось. Після всіх клінічних досліджень, результати показали, що VigRX Plus® може збільшувати бажання сексу, підвищувати стаміну і загальне задоволення сексуальної активності аж до 61%. І ось чому: до складу нашої продукції входять виключно якісні та свіжі інгредієнти, які окрім всього, зібрані у правильній пропорції.

Теж саме неможливо сказати про підроблений VigRX Plus, який ми все частіше зустрічаємо навіть у таких знаменитих магазинах, як eBay та Amazon. Не дозволяйте себе дурити! Адже окрім того, що Ви «викинете» гроші, підроблений продукт може нанести суттєвої шкоди Вашому організму, адже підробка може містити в собі будь що, від аспірину до щурячої отрути.

VigRX Plus® яки пропонується за ціну, меншу, ніж на нашому сайті може бути ПІДРОБКОЮ!

Вартість продукції достатньо висока, оскільки VigRX Plus® виробляється на сертифікованому за стандартами GMP виробництві у Сполучених Штатах Америки і відповідає всім необхідним нормам та стандартам якості та безпечності. Всі офіційні дистриб’ютори даної продукції зобов’язані дотримуватись цінової політики і просто не можуть продавати його за ціною нижчою, ніж на нашому сайті, оскільки навіть його собівартість значно вище, ніж ціна, за яку вони його пропонують.

Даний продукт можливо придбати виключно в одній компанії в світі, яка ретельно відбирає та перевіряє своїх дистриб’юторів, перед тим як дозволити їм стати дистриб’юторами. Тому, якщо будь хто з продавців заявляє Вам, що в нього є зв’язки, щоб доставати даний продукт дешевше, тому його вартість є нижчою – не вірте! Це перша ознака не чистого на руку продавця. Не ризикуйте своїм здоров`ям!

Ось так Ви можете перевірити оригінальність VigRX Plus®: Тисніть СЮДИ та вбийте код вказаний на наклейці Вашої упаковки.

VigRX genuine check
 
 


Увага: з грудня 2012 року вся продукція VigRX Plus має код оригінальності, який указано на коробці (дивись на малюнок зверху). Звертаємо Вашу увагу на те, що кожна коробка має свій власний код оригінальності! Щоб перевірити оригінальність продукції, достатньо зайти на сайт виробника: www.vigrxplus.com та ввести цей номер у спеціальну графу. Сайт покаже оригінальна це продукція чи ні! Замовив продукцію на даному сайті, або в інтернет магазині www.mysexhealth.com.ua Ви можете бути впевнені, що отримаєте безпечний, оригінальний та якісний продукт, у самий короткий термін.


разработка сайта: maxprojects.net